Darmowy Kurs Grafiki

Darmowy kurs grafiki komputerowej.

Instalacja programu CorelDraw.

Witajcie!

Poradnik ten wrzuciłem na kanał w 2016 roku, dokładniej 11 kwietnia i do tej pory nabiło mu się 2 327 wyświetleń, 5 łapek w górę i aż 14 łapek w dół!

Szaleństwo!

Zapewne spowodowane tym, iż nie zamieściłem informacji jak zdobyć klucz licencyjny. Hm.. No tak.. Zapomniałem o podstawie, dlatego teraz wytłumaczę jak to zrobić 😀 Nic prostszego, wchodzimy na stronę producenta i kupujemy oprogramowanie, albo wyszukujemy w necie kogoś kto ma ochotę sprzedać takowy program wraz z legalną licencją 🙂 Tadam.

Wiem że jest wiele poradników w których ludzie zamieszczają sposoby jak zdobyć nielegalnie pełne wersje programów.

CorelDraw jest stosunkowo tanim programem, nawet na znanym portalu aukcyjnym jest wiele ofert i można wyhaczyć na prawdę w niezłej cenie. Więc czy jest sens okradania producenta? Odpowiedzcie sobie sami 🙂 Poza tym producent udostępnia wersję testową, chyba nawet na 30 dni, z pełną funkcjonalnością. Gwarantuję że w 30 dni można wiele zdziałać 😀 Na pewno jest to czas, który pozwoli podjąć odpowiednią decyzję!

Wracając do tematu.. Poradnik powstał z myślą o osobach które mają dostęp do owego oprogramowania, ale nie potrafią sobie poradzić z jego instalacją, mimo iż wydaje się być bardzo prosta.. Poza tym jeśli ma to być kurs CorelDraw, to niech zawiera nawet taką podstawę jaką jest instalacja oprogramowania.

..i to chyba tyle w tym wpisie 🙂

Zapraszam do subskrybowania kanału, dawania łapek oraz do lajkowania funpage kursu znajdującego się pod adresem https://www.facebook.com/darmowykursgrafiki/

Komentarze, pytania i wiadomości prywatne mile widziane 😉

Pozdrawiam!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *